Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stojanović o štoperu: Nisam odlučivao o Vukoviću, svi znaju koga sam želeo

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 20
Datum upisa : 30.08.2013

Stojanović o štoperu: Nisam odlučivao o Vukoviću, svi znaju koga sam želeo Empty
PočaljiNaslov: Stojanović o štoperu: Nisam odlučivao o Vukoviću, svi znaju koga sam želeo   Stojanović o štoperu: Nisam odlučivao o Vukoviću, svi znaju koga sam želeo I_icon_minitimeSre Sep 04, 2013 5:19 am

Stojanović o štoperu: Nisam odlučivao o Vukoviću, svi znaju koga sam želeo 00108572

Slaviša Stojanović ne želi mnogo da priča o planovima i trenutnom stanju u Crvenoj zvezdi. Slovenački stručnjak umesto priče više voli teren, loptu i mnogo znoja. A, za priču će biti vremena na kraju, kad se saberu rezultati rada. Pauzu u prvenstvu Stojanović je iskoristio da povede ekipu u četvrtak na mini pripreme na Taru. A, na pitanje koliko će igrača da povede, šta će biti sa prekobrojnima, slovenački stručnjak odgovara: - Veoma mi je žao što neki igrači koji su zaslužili da budu licencirani, poput Ahčina ili Đorđevića, nisu otišli u neki drugi klub na pozajmicu da igraju. Ali, to je stvar uprave, a ne trenera. Moje je da organizujem igrače i stručni štab i da sa ovim sa čim raspolažemo radimo. Šta će biti sa "prekobrojnima" brzo ćemo da rešimo, kako bi i oni imali normalan trenažni proces kao svi ostali. Pominjali ste gužvu ne treningu, mnogo igrača? - Nema gužve. Svi koji su u klubu moraju da rade i svima mora da bude posvećeno vreme i prostor. Na čemu će biti akcenat na Tari? - Pre svega na fizičkim pripremama, kako bi igrači u nastavku šampionata bili spremniji i da mogu 90 minuta da igraju u visokom ritmu. Ima li u Zvezdi prostora da ekipa napreduje? - Ima, mnogo. Moramo da radimo na prekidima, transformaciji iz odbrane u napad i obrnuto, efikasnosti... Ima tu mesta za poboljšanje u svakom segmentu igre. Predsednik Dragan Džajić je izjavio da mu je žao što nije doveden štoper Jagoš Vuković, a da je o tome odlučivao trener? - Ništa ja nisam odlučivao. Ja sam svoje želje za štopera rekao odmah po dolasku u Zvezdu, svi znate koga sam hteo (Italijana Terlicija, prim. autora), ali moram da se uklopim i radim sa onima koje imamo. Neću da kukam i znam da iz raznih razloga želje nisu bile usklađene sa mogućnostima. Zvezdini navijači gladni su trofeja, da li Vam je to veliki pritisak? - Meni je drago što sam deo celokupne priče, armije navijača koji žele da vide Zvezdu na tronu i učiniću sve da ih obradujem. Partizan je ove godine slabiji nego lane? - Ne gledam u tuđe dvorište, tuđi novčanik i tuđi krevet. Gledam samo svoj tim i nastojim da iz njega izvučem maksimum. Kako Vam se čini Superliga Srbije? - Mnogo je bolja nego što sam očekivao. Ne samo Zvezda, Partizan ili Vojvodina, već i drugi klubovi igraju dobro i mogu svakoga da pobede. Omega je izjavio da je Zvezda ispala nekorektna prema njemu? - Ne čitam šta igrači izjavljuju, ali on je prefesionalac i mora da ispunjava profesionalne obaveze i da se odaziva na svaki trening. U subotu se nije pojavio, navodno imao je stomačnih problema, ali ispitaćemo sve i postupiti po klupskom pravilniku.

Pročitajte više: http://www.sportal.rs/news.php?news=108572
Nazad na vrh Ići dole
https://serbian-caffe.forumsr.net
 
Stojanović o štoperu: Nisam odlučivao o Vukoviću, svi znaju koga sam želeo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Opste teme :: Sport-
Skoči na: